Kontakty

Dříve než nás budete kontaktovat, prosím přečtěte si často kladené otázky. Je možné, že váš dotaz již byl zodpovězený. Pokud nenajdete svou odpověď, napište nám pomocí kontaktních formulářů. Odkazy na kontaktní formuláře pro jednotlivé typy dotazů jsou uvedeny níže. Na většinu vašich dotazů se potřebujeme většinou aspoň na chvíli připravit, abychom vám odpověděli korektně. Proto je lepší, když využijete kontaktní formuláře před telefonním hovorem. Na vaše dotazy se vždy snažíme odpovídat co nejdříve, ale mějte prosím strpení, pokud vám odpověď nepřijde okamžitě. Často reagujeme na desítky dotazy uživatelů v několika jazycích a státech. Pokud je to možné, komunikujte v anglickém, českém, polském nebo slovenském jazyce. Ostatní jazyky si musíme přeložit, a někdy nepochopíme, na co přesně se ptáte. Otázky proto pokládejte jednoduše a srozumitelně. Děkujeme za pochopení.

Objednávky

Potřebuješ se zeptat na svou objednávku? Chceš nám doplnit důležité informace ke své objednávce? Potřebuješ přidat k objednávce další zboží? Napiš nám to co nejdříve, abychom to stihli včas.
Zeptat se na objednávku
+420 605 458 363
Telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin (pouze česky, slovensky, polsky, anglicky)

Reklamace, výměna

Nevybral jsi správnou velikost, potřebuješ vyměnit zboží za jinou velikost? Nastal problém se zbožím a potřebuješ ho reklamovat?
Zeptat se na výměnu zboží
Zeptat se na reklamaci zboží
+420 605 458 363
Telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin (pouze česky, slovensky, polsky, anglicky)

Partnerský program, velkoobchod, marketing

Zajímá tě náš partnerský program? Máš své webové stránky a chceš si přivydělávat prodejem našich produktů? Jsi distributor nebo výrobce zboží, které by se mohlo prodávat na našem internetovém obchodě a rád bys nám ho nabídnul? Máš pro nás zajímavou nabídku ohledně marketingu a propagace produktů? Napiš nám.
Zeptat se na parterský program
Zeptat se na obchodní spolupráci
Nabídnout marketingovou, reklamní spolupráci

Hlášení chyb eshopu, technologie

Vznikla na eshopu nějaká chyba? Něco ti nefungovalo nebo systém chybně reagoval? Máš pro nás tip na vylepšení? Napiš nám to, a pomoz nám vylepšit funkčnosti obchodu.
Nahlásit chybu
Foreslå Idea

Vrácení zboží

Nejste spokojeni s dodaným zbožím? V případě, že jste konečný spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na některé z našich kamenných prodejen.
Podmínky pro vrácení zboží
Zeptat se na vrácení zboží

Adresa pro vrácení zboží
Zboží zabalte tak, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození. Na adresu uvedenou níže zašlete vrácené zboží a přiložte fakturu a odstoupení od smlouvy.

Ing. Roman Škorňák - ATAKT
K Nadjezdu 2/997
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic


PayPal a proplácení nákladů na vrácení zboží
Pokud jste za objednávku uhradili přes společnost PayPal a máte aktivovanou službu / Vrácení zdarma /, tak vám může společnost PayPal proplatit zpět peníze za poštovné při vrácení zboží. Informace o této službě najdete zde:
Zpět peníze za poštovné při vrácení zboží

POZOR: Pro uplatnění služby bezplatné vrácení, musíš mít na svém PayPal účtu tuto službu aktivovanou před objednáním. Zjisti si na stránkách PayPal, je-li pro tvou zemi tato služba dostupná. Pokud ano, aktivuj si ji. NO.ATAKT.COM nemá nárok na náhradu nákladů na vrácení, ať je zákazník ke službě registrován nebo nikoliv.

Provozovatel

Ing. Roman Škorňák - ATAKT
K Nadjezdu 2/997
720 00 Ostrava-Hrabová
Czech Republic

IČ: 65475054
DIČ: CZ7106165550


Bankovní účet - pro zahraniční platby převodem
IBAN: CZ59 2010 0000 0024 0011 4065
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Bankovní účet je vedený na jméno: Ing. Roman Škorňák

Bankovní účet - Česká Republika
Číslo účtu: 2400114065 / 2010

Informace k platbám
Nikdy neposílej peníze dříve, než k tomu budeš z naší strany vyzván emailem. Platební pokyny: přesná částka včetně měny a variabilní symbol platby ti bude vždy zaslán samostatně na tvůj e-mail. Pokyn k platbě ti odešleme, až máme 100% potvrzeno, že je zboží pro tebe nachystáno na odeslání. Zabrání se tak zbytečnému vracení peněz v případě nekompletní objednávky, které může vzniknout vyprodáním zboží v kamenných obchodech, chybně uvedené skladové dostupnosti a jiné nenadálé události. Skladové zásoby poboček a centrálního skladu se synchronizují 1x denně v nočních hodinách. Děkujeme za pochopení.

Typ společnosti / forma podnikání

Forma podnikání: OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná)
Obchodní název: Ing. Roman Škorňák

Zapsán v živnostenském rejstříku Magistrátu města Ostravy

Řešení sporů / stížností
V případě vzniklých problémů nebo stížností můžete využít platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí a je dostupná na internetové adrese: ec.europa.eu/consumers/odr/.
Platforma přeložená v jazyce norsk.

Bohužel nejsme povinni a nemůžeme se řešení sporů alternativní (mimosoudní) cestou zúčastnit.